Szukasz oszczędności, gdzie tylko się da? Przyjrzyj się swojej obowiązkowej polisie. Możliwe, że co roku płacisz za nią nawet kilkaset złotych więcej niż jest to konieczne! Prawda, że trudno się z tym pogodzić? Dowiedz się, jak sprawić, aby to się nie powtórzyło

Najtańsze OC na mubi.pl znajdziesz bez problemu! Wystarczy, że znasz podstawowe parametry auta, dane właściciela i wiesz, jaki zakres ubezpieczenia Cię interesuje.

Porównywarka OC AC – sięgnij po najkorzystniejsze oferty

Wejdź na https://mubi.pl/ i skorzystaj z niezwykle przyjaznego w obsłudze kalkulatora ubezpieczeń komunikacyjnych, aby zdobyć ofertę, o której zawsze marzyłeś. Nie dość, że tańsza, to jeszcze może być lepiej dopasowana do Twoich potrzeb.

Tanie OC na mubi.pl – wstęp do innych polis

Zakup OC w okazyjnej cenie to kusząca propozycja. Co jednak, gdy przyda Ci się szersza ochrona niż podstawowa polisa odpowiedzialności cywilnej kierowcy? Możesz rozejrzeć się za interesującymi Cię dodatkami w przystępnej cenie. Niektórzy ubezpieczyciele dorzucają bezpłatnie assistance mini. Może się okazać, że taki pakiet nie dość, że szerszy od podstawowego, to jeszcze jest tańszy. Dlatego nie warto na wstępie upierać się na samo OC.

Assistance – co zapewnia?

Assistance to pomoc w podróży autem, kiedy pojazd nagle odmówi posłuszeństwa i stanie w środku trasy. Pomoc drogowa może polegać na naprawie na miejscu zdarzenia, jeśli usterka jest możliwa do zniwelowania. W przypadku większych uszkodzeń i konieczności przeprowadzenia fachowej naprawy, holownik bezkosztowo przewiezie samochód w wyznaczone miejsce: do domu lub do warsztatu.

Assistance obejmuje także wsparcie w przypadku awarii akumulatora, pomoc przy wymianie uszkodzonego koła czy po zatankowaniu niewłaściwego paliwa.

Co daje dodatkowe NNW?

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) gwarantuje wsparcie po zdarzeniu, w wyniku którego ucierpi któraś z osób znajdujących się, wsiadających lub wysiadających z auta. Polisa obejmuje wszystkich podróżnych, jednak kwota może być inna dla kierowcy i pasażerów. Większość towarzystw stosuje jednakową sumę ubezpieczenia dla wszystkich w pojeździe, jednak kwota odszkodowania uzależniona jest od stopnia trwałego uszczerbku na zdrowiu i wyrażona procentowo w OWU.

Autocasco – kompleksowa ochrona auta

Dobrowolne autocasco zapewnia właścicielowi rekompensatę, jeśli zostanie ubezpieczony samochód zostanie uszkodzony, zniszczony przez siły przyrody lub skradziony. Ta polisa wybierana jest przede wszystkim przez właścicieli cennych i stosunkowo młodych pojazdów (do 15 lat). Ubezpieczenie to daje spokój posiadaczom, gdyż mają świadomość, że nawet jeśli coś niepożądanego spotka ich auto, to i tak otrzymają świadczenie, aby je zrekompensować. Oznacza to bezkosztową naprawę auta lub środki na zakup nowego modelu, jeśli doszło do szkody całkowitej (ponad 70% auta zostało zniszczone) lub renowacja jest nieopłacalna.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Telewizja Leszno

Zobacz wszystkie posty