Piłkarze leszczyńskiej Polonii zakończyli sezon 2025/26 w IV Lidze – w ostatnim meczu zremisowali z wyżej rozstawioną Polonią Golina 3:3.

Telewizja Leszno

Zobacz wszystkie posty