Dzięki archiwum Telewizji Leszno możemy wyemitować wypowiedź Edwarda Ignysia zmarłego w 2004 roku pedagoga, instruktora gry na dudach, który  jest patronem Festiwalu Kultury Ludowej odbywającego się w Śmiglu. Ignysiowy Laur odbył się już po raz VII.

Telewizja Leszno

Zobacz wszystkie posty