Profesor Edmund Waszyński – człowiek legenda leszczyńskiej ginekologii wydał kolejną książkę. Jej tytuł to “Życie w zachwycie”. To wywiad rzeka przeprowadzony przez Annę Machowską, który właściwie połyka się dosłownie jednym tchem. Pięknie jest czytać wspomnienia szczęśliwego, spełnionego i bardzo mądrego człowieka.

Telewizja Leszno

Zobacz wszystkie posty