Żużlowcy Fogo Unii Leszno kontynuują dobrą passę i dopisują kolejne zwycięstwo do swojego dorobku. Tym razem, na początek rundy rewanżowej Byki pokonał na własnym torze PRES Toruń 49:41, co pozwoliło zgarnąć również punkt bonusowy.

Telewizja Leszno

Zobacz wszystkie posty