Leszno przez sześć dni było gospodarzem ogólnopolskiego programu edukacyjno-profilaktycznego „Przyszłość a Ty”. Młodzież z różnych części kraju uczestniczyła w warsztatach, spotkaniach i wydarzeniach artystycznych, których celem było promowanie życia wolnego od przemocy, uzależnień i wykluczenia. Centrum wydarzeń stanowiły II Liceum Ogólnokształcące, Teatr Miejski oraz leszczyński Rynek. Finał programu odbył się w sobotę, kończąc intensywny tydzień działań społecznych i edukacyjnych.

Telewizja Leszno

Zobacz wszystkie posty