Pracownicy leszczyńskiego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przyłączają się do ogólnopolskiego strajku ostrzegawczego. Ogólnopolska akcja protestacyjna została zaplanowana na 17 czerwca, w godzinach od 8 do 10. W tym czasie pracownicy ZUS mają przerwać pracę, by zwrócić uwagę na swoją sytuację płacową i warunki zatrudnienia.

Telewizja Leszno

Zobacz wszystkie posty