Od nowego roku osoby pobierające renty socjalne będą mogły dorabiać do świadczenia na takich samych zasadach, jak pozostali renciści. Oznacza to, że świadczenie zostanie im zawieszone dopiero po przekroczeniu 130 proc. przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia.
Telewizja Leszno
Może Ci się spodobać
5 odsłony
1 minuta
9 odsłony
1 minuta
7 odsłony
1 minuta
6 odsłony
1 minuta
10 odsłony
1 minuta
6 odsłony
1 minuta
8 odsłony
1 minuta
6 odsłony
1 minuta
12 odsłony
1 minuta
13 odsłony
1 minuta
13 odsłony
1 minuta
15 odsłony
1 minuta
16 odsłony
1 minuta
14 odsłony
1 minuta
15 odsłony
1 minuta
16 odsłony
1 minuta
12 odsłony
1 minuta
18 odsłony
1 minuta
18 odsłony
1 minuta
16 odsłony
1 minuta
GMINY
15 godzin temu
PROGRAMY
- Teleobserwator
- Rozmowa Samorządowa
- Magazyn Samorządowy
- Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
- Konferencje prasowe
- Rozmowa dnia
- Duży pokój z książką
- Historia 1001 drobiazgów
- MZO
- MZBK
- MPEC
- Wodociągi Leszczyńskie
- LSM
- Filmy dokumentalne
- Gmina Śmigiel
- Powiat kościański
- Gmina Bojanowo
- Gmina Poniec
- Magazyn motoryzacyjny
- U Iwony
- Fryzjernia
- Sesja Rady Miejskiej
- Polonia Leszno
- LOR net KA
- Balkony 2021
- KZGRL
- Gościnna Wielkopolska
- W Sejmiku – Wiesław Szczepański
- Z Archiwum Telewizji Leszno
- WLGD
- Artykuł sponsorowany
- ZUS
- Balkony ozdobą miasta
